Home KOYO Bearing KOYO 45BTM5212A Bearing
Back to products
KOYO 45BTM5212A Bearing
Model: 45BTM5212A
Category: Needle Roller Bearings
Dimensions: 45 x 52 x12(mm)
Weight 0.1 kg
SKU: 101435-KOYO-45BTM5212A Category: KOYO Bearing
Description
KOYO 45BTM5212A Bearing Description
KOYO 45BTM5212A Bearing Specification
Bearing 45BTM5212A
Bearing number : 45BTM5212A
Size (mm) : 45x52x12
Brand : The brand you need
Bore Diameter (mm) : 45
Outer Diameter (mm) : 52
Width (mm) : 12
Bearing dimensions and specification in ALIER catalogue:
Fw – 45 mm
D – 52 mm
C – 12 mm