Home KOYO Bearing KOYO 15BTM2122 Bearing
Back to products
KOYO 15BTM2122 Bearing
Model: 15BTM2122
Category: Needle Roller Bearings
Dimensions: 15 x 21 x22(mm)
Weight 0.1 kg
SKU: 28799-KOYO-15BTM2122 Category: KOYO Bearing
Description
KOYO 15BTM2122 Bearing Description
KOYO 15BTM2122 Bearing Specification
Bearing 15BTM2122
Bearing number : 15BTM2122
Size (mm) : 15x21x22
Brand : The brand you need
Bore Diameter (mm) : 15
Outer Diameter (mm) : 21
Width (mm) : 22
Bearing dimensions and specification in ALIER catalogue:
Fw – 15 mm
D – 21 mm
C – 22 mm