Home NTN Bearing NTN TMB303LLV-G/15V69 Bearing
Back to products
NTN TMB303LLV-G/15V69 Bearing
Model: TMB303LLV-G/15V69
Category: Deep Groove Ball Bearings
Dimensions: 15 x 47 x14(mm)
Weight 0.1 kg
SKU: 43616-NTN-TMB303LLVG_15V69 Category: NTN Bearing
Description
NTN TMB303LLV-G/15V69 Bearing Description
NTN TMB303LLV-G/15V69 Bearing Specification
Bearing TMB303LLV-G/15V69
Bearing number : TMB303LLV-G/15V69
Size (mm) : 15x47x14
Brand : The brand you need
Bore Diameter (mm) : 15
Outer Diameter (mm) : 47
Width (mm) : 14
Bearing dimensions and specification in ALIER catalogue:
d – 15 mm
D – 47 mm
B – 14 mm
C – 14 mm