Home NTN Bearing NTN K9X12X10T2 Bearing
Back to products
NTN K9X12X10T2 Bearing
Model: K9X12X10T2
Category: Needle Roller Bearings
Dimensions: 9 x 12 x10(mm)
Weight 0.1 kg
SKU: 21870-NTN-K9X12X10T2 Category: NTN Bearing
Description
NTN K9X12X10T2 Bearing Description
NTN K9X12X10T2 Bearing Specification
Bearing K9??12??10T2
Bearing number : K9??12??10T2
Brand : The brand you need
Bore Diameter (mm) : 9
Outer Diameter (mm) : 12
Bearing dimensions and specification in ALIER catalogue:
Fw – 9 mm
Ew – 12 mm
Bc – 10 mm