Home NACHI Bearing NACHI 105KBE22 Bearing
Back to products
NACHI 105KBE22 Bearing
Model: 105KBE22
Category: Tapered Roller Bearings
Dimensions: 105 x 190 x95(mm)
Weight 0.1 kg
SKU: 33462-NACHI-105KBE22 Category: NACHI Bearing
Description
NACHI 105KBE22 Bearing Description
NACHI 105KBE22 Bearing Specification
Bearing 105KBE22
Bearing number : 105KBE22
Size (mm) : 105x190x95
Brand : The brand you need
Bore Diameter (mm) : 105
Outer Diameter (mm) : 190
Width (mm) : 95
Bearing dimensions and specification in ALIER catalogue:
d – 105 mm
D – 190 mm
B1 – 115 mm
C – 95 mm
r min. – 3 mm
r1 min. – 1 mm