Home KOYO Bearing KOYO K65X73X30H Bearing
Back to products
KOYO K65X73X30H Bearing
Model: K65X73X30H
Category: Needle Roller Bearings
Dimensions: 65 x 74 x30(mm)
Weight 0.1 kg
SKU: 79155-KOYO-K65X73X30H Category: KOYO Bearing
Description
KOYO K65X73X30H Bearing Description
KOYO K65X73X30H Bearing Specification
Bearing K65X73X30H
Bearing number : K65X73X30H
Brand : The brand you need
Bore Diameter (mm) : 65
Outer Diameter (mm) : 74
Bearing dimensions and specification in ALIER catalogue:
Fw – 65 mm
Ew – 74 mm
Bc – 30 mm