Home KOYO Bearing KOYO K14X18X15 Bearing
Back to products
KOYO K14X18X15 Bearing
Model: K14X18X15
Category: Needle Roller Bearings
Dimensions: 14 x 18 x15(mm)
Weight 0.1 kg
SKU: 40219-KOYO-K14X18X15 Category: KOYO Bearing
Description
KOYO K14X18X15 Bearing Description
KOYO K14X18X15 Bearing Specification
Bearing K14X18X15
Bearing number : K14X18X15
Brand : The brand you need
Bore Diameter (mm) : 14
Outer Diameter (mm) : 18
Bearing dimensions and specification in ALIER catalogue:
Fw – 14 mm
Ew – 18 mm
Bc – 15 mm