Home KOYO Bearing KOYO 12MKM1810 Bearing
Back to products
KOYO 12MKM1810 Bearing
Model: 12MKM1810
Category: Needle Roller Bearings
Dimensions: 12 x 18 x10(mm)
Weight 0.1 kg
SKU: 20148-KOYO-12MKM1810 Category: KOYO Bearing
Description
KOYO 12MKM1810 Bearing Description
KOYO 12MKM1810 Bearing Specification
Bearing 12MKM1810
Bearing number : 12MKM1810
Size (mm) : 12x18x10
Brand : The brand you need
Bore Diameter (mm) : 12
Outer Diameter (mm) : 18
Width (mm) : 10
Bearing dimensions and specification in ALIER catalogue:
Fw – 12 mm
D – 18 mm
C – 10 mm
b – 8,4 mm